O spolEčnosti

 

Jsme rodinná firma s více než 30letou zkušeností. Naším původním zaměřením byl tisk kovových a plastových štítků technologií sítotisku. Ve spolupráci s našimi klienty jsme naše produktové portfolio a produkční možnosti postupně rozšiřovaly až do dnešního stavu, kdy jsou nosnými produkty firmy ovládací prvky a struktury z flexibilních technických materiálů.

Naše výrobky často slouží jako rozhraní mezi strojem a člověkem (HMI = human machine interface). Obvykle jsou první věcí, kterou uživatel vidí při interakci se zařízením, nebo dokonce takovým důležitým identifikačním prvkem pro zařízení, jakým je občanský průkaz pro člověka. Proto důraz na detaily, ať přesnou reprodukci barev a intuitivní grafiku má velký vliv na první dojem zákazníka.

Nabízíme designovou a technickou podporu pro vývoj produktů v raném stádiu, přičemž využíváme nejnovější vybavení a certifikované postupy ISO, které zákazníkům poskytují mimořádně efektivní vývojový proces.

Naše vývojové kapacity a schopnosti umožňují přizpůsobit výrobek přesně podle potřeb zákazníka, s ohledem na maximalizaci kvality a soulad s počátečním designem až po konečnou výrobu na každém zákaznickém projektu.

Uvědomujeme si, že každý projekt je jedinečný, a proto náš tým nabízí každému zákazníkovi odbornost, desítky let zkušeností, inovací, kvality a širokou materiálovou znalost a databázi.

Prostřednictvím nástrojů, jako je kontrola proveditelnosti designu, kontrola procesů a kontrola po ukončení výroby, na naše společnost neustále usiluje o zdokonalení procesu s cílem poskytnout zákazníkům bezchybné výrobky s rychlou odezvou a rychlým obratem. Samozřejmě jsme k dispozici vypracováním cenové nabídky pro specifikované množství podle dodaných výkresů, resp. vzorků.

Mezi naše výhody patří krátké dodací lhůty, vyšší kontrola kvality, vysoce konkurenční náklady a výrobní flexibilita. Jsme k dispozici našim zákazníkům z výrobního sektoru, kteří mají zájem o zjednodušení procesu montáže a zvýšení ziskovosti ze spodní linie.

Naše společnost je dostatečně malá na to, aby se rychle přizpůsobila všem specifickým potřebám zákazníků, a zároveň dostatečně velká na to, aby si udržela vysoce specializovanou odbornost


Těšíme se na spolupráci!